Rychlý kontakt

Hotline indicator

Tel: +420 577 501 111
Pracovní doba:
07:00 – 15:00
E-mail: efatra@fatra.cz

Blog

Znáte pláštěnky značky Fatra?

Odpověď na to, jak nezmoknout ani za prudkého deště, znají pláštěnky značky Fatra, které jsou jedním z produktů společnosti, jejíž kořeny sahají až do roku 1935. Pláštěnky jsou vyrobeny z polyvinylchloridu..
zobrazit více informací

Chystáte se k vodě? Nezapomeňte na nafukovací hračky pro děti

Ať je vaším cílem český rybník či mořské pobřeží, určitě si do kufru přibalte nafukovací kanoi, balóny nebo lehátka. O zábavu dětí ale i dospělých máte rázem postaráno. Sluníčko, voda a zábava patří nerozlučně k sobě a vy tak můžete svým nejbližším dopřát nezapomenutelné prázdninové zážitky. ..
zobrazit více informací

Reakce spokojeného otce na koupi nafukovacího teepee

Když jsem koupil svým dvěma klukům teepee z Fatry, netušil jsem, jak velkou radost tento dárek udělá. Ihned po příchodu jsem čelil frontálnímu útoku objetí a salvě otázek typu: „Co to neseš tatí? To je dáreček pro mě? Co je to teepee?“ Pochopil jsem, že bych asi strávil půl dne vysvětlováním a proto jsem se přesunul do pokojíčku a začal z plných plic nafukovat překvapení...
zobrazit více informací

Novinka značky Fatra v podobě hrazdičky pro miminka

Hračky pro nejmenší musí splňovat velmi přísná kritéria, ke kterým patří zejména bezpečnost a také jednoduchá údržba. Věděli jste, že i česká značka Fatra nově nabízí nafukovací hrazdičky pro miminka, které si oblíbíte vy i vaše děti? Pojďme si nový produkt představit blíže...
zobrazit více informací

Podložka pro psy aneb komfort pro vaše mazlíčky

Už jste to slyšeli? Značka Fatra nemyslí jen na vaši domácnost a na děti, pro něž vyrábí kvalitní nafukovací hračky, ale také na vaše čtyřnohé miláčky. Dokladem toho jsou praktické a komfortní podložky pro psy, které si nejlepší přítel člověka zaručeně oblíbí. Jaké jsou jejich přednosti?..
zobrazit více informací

Protiprůvanové pásy jako řešení do exteriérů i interiérů

Máte českou značku Fatra spojenou s vinylovými podlahami? Tato tradiční značka je však specialistou nejen na vinylové krytiny, ale také na výrobu fólií, plastových profilů a nespočtu dalších produktů z plastu, ke kterým se řadí také protiprůvanové pásy. Z jakého materiálu jsou tyto pásy vyrobeny a jakou mají funkci?..
zobrazit více informací

Realizace: ImperialMedia s.r.o. 2013